O firmie

Nasza firma oferuje swoim klientom fachowe usługi z zakresu naprawy i regeneracji turbosprężarek jak również usługi związane z naprawą wtryskiwaczy Common Rail montowanymi w pojazdach różnych marek.

Wszystkie zlecenia wykonujemy w sposób profesjonalny. Nasza siedziba znajduje się w Ełku, ale oferujemy obsługę wysyłkową klientów z całej Polski. Przyjmujemy zużyte i uszkodzone turbosprężarki, które po uiszczeniu przez klienta odpowiedniej opłaty wymieniamy na już zregenerowane urządzenia posiadane przez nas na stanie.

W naszej ofercie znajdują się również usługi związane z naprawą wtryskiwaczy Common Rail montowanymi w pojazdach różnych marek. Zapewniamy bardzo skuteczną obsługę każdego zlecenia, a także fachowe poradnictwo dla każdego.

Oferta naszej firmy jest kierowana do warsztatów samochodowych, autoryzowanych serwisów, firm transportowych, przedsiębiorstw dysponujących dużymi oraz małymi flotami pojazdów, a także do klientów indywidualnych z Ełku, okolic oraz całej Polski.

Jesteśmy firmą, którą warto polecać, ponieważ świadczymy usługi najwyższej jakości. Posiadamy profesjonalną ofertę obejmującą regenerację turbosprężarek. Radzimy sobie z każdym modelem urządzenia tego typu. Oprócz tego radzimy sobie bardzo dobrze z diagnostyką, regeneracją i naprawą wtryskiwaczy Common Rail stosowane w pojazdach różnych marek.

Zapewniamy bardzo dużą dokładność wykonywanych przez nas zleceń. Nasi pracownicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki któremu każde zadanie jest wykonywane nie tylko dokładnie, ale również w krótkim czasie, więc klienci nie muszą długo czekać na otrzymanie zregenerowanych turbin lub naprawionych wtryskiwaczy.

Opisani wyżej fachowcy posiadają również wysokie kwalifikacje oraz wysoki poziom wiedzy, który stale jest poszerzany. Dzięki temu stale zapewniamy naszym klientom jak najwyższy poziom usług. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów i stale poszerzamy grono osób oraz firm zadowolonych z naszej pracy.

Oferujemy 12-miesięczną gwarancję na wykonane przez nas usługi. Oznacza to, że wszystkie zadania wykonujemy w sposób zadowalający każdego klienta. Nasza pomoc to tańsza alternatywa dla wymiany uszkodzonych oraz zużytych turbosprężarek na nowe.

12 miesięcy GWARANCJI

na udzielone naprawy